close
متخصص ارتودنسی
ویدئوهای اشک یلدا
اشک یلدا::ashkeyalda.ir

اشک یلدا::ashkeyalda.ir

آرشیو ویدئوهای اشک یلدا حامی طبیعت:

نیازمند همکارجهت مدیریت اشک یلدا/درصورت تمایل بر روی تصویر کلیک کنید

یک تکه پلاستیک چه بر سر طبیعت می آورد/فیلم

یک تکه پلاستیک چه بر سر طبیعت می آورد/فیلم
در این فیلم کوتاه نشان داده شده یک سهل انگاری کوچک و رها کردن یک تکه پلاستیک در طبیعت برای جانداران زمین چه عواقبی می‌تواند داشته باشد.

لینک ثابت

یلدای هفتم/فیلم تولد هفت سالگی ناجی کبک ها

یلدای هفتم/فیلم تولد هفت سالگی ناجی کبک ها

 

یلدا چهار ساله ای که منجی کبک ها شد امشب یلدای هفتمش رو جشن گرفت تولدت مبارک یلدای مهربونم ایشالله صدساله شی کادوی شب تولد احمد عزیزی به دخترش یلدا دستبندی است که نشان دیده بان حقوق حیوانات هست حتمن فیلم رو ببینید نظر یادتون نره 

 

لطفا برای مشاهده ی فیلم به ادامه ی مطلب بروید 


 

 

 

 

 


ادامه ی مطلب

جوان اورامانی ناجی شاهین پرشکسته شد+فیلم

جوان اورامانی ناجی شاهین پرشکسته شد+فیلم

 

فریاد بخشی جوان اهل شهر اورامان بعد از مداوای یک بهله شاهین پرشکسته آن را در دامان طبیعت بکر منطقه ی اورامان رها کرد+فیلم 

برای پیوستن به کانال اشک یلدا در تلگرام اینجا کلیک فرمائید


لینک ثابت

وقتی یوزپلنگ ایرانی اسیر فخر فروشی بچه پولدارهای تهران میشود!!(ویدئو)

وقتی یوزپلنگ ایرانی اسیر فخر فروشی بچه پولدارهای تهران میشود!!(ویدئو)

فیلم ارسالی به تحریریه دیده بان حاکی از نگهداری یک یوز بالغ در محل زندگی یکی از هموطنان در مکانی نامعلوم در شهر تهران است. نقش و نگار این یوز، حاکی است این یوزپلنگ گونه به شدت در معرض خطر یوز ایرانی است. در بخشی از این فیلم کوتاه، فیلمبردار یوزپلنگی که ظاهرن خوابیده است را با حالتی ناسزاگونه «توله سگ» خطاب می کند! پیگیری در رابطه با منبع انتشار این فیلم، حاکی است این فیلم در صفحه اینستاگرام «بچه پولدارها» یا Rich Kids of Tehran که با نام اختصاری RKOT شناخته می شوند منتشر شده است.

به گزارش دیده بان حقوق حیوانات صفحات اجتماعی بچه پولدارها که در آنها تصاویری از زندگی مرفه برخی از مردم به اشتراک گذاشته می شود، تا کنون محلی برای انتشار تصاویر خوش گذرانی های جوانان، خودروها و وسایل گرانقیمت فردی و مدهای پوششی و رفتاری جوانان بوده که پیش تر برخی رسانه ها از آن انتقاد کرده بودند. فارغ از هرگونه قضاوت در این حیطه و با تاکید بر اینکه مسایل شخصی افراد قابل تجسس نیست، باید اعلام کرد اسارت یوزپلنگ و نگهداری با عنوان حیوان دست آموز یکی از بزرگ ترین تخلفات در حیطه قاچاق حیات وحش محسوب شده و در صورت صحت، نیازمند برخورد عاجل و بدون فوت وقت از طرف مسوولان است.

از نوروز امسال، دیده بان حقوق حیوانات با اعلام موجودیت کمپین«قاچاق حیات وحش نه!» به همراه کمپین «تصادف با حیوانات نه!» در حال برنامه ریزی و اجرای مراحل اولیه اقداماتی جامع در حیطه قاچاق حیات وحش بوده که به دلیل برخی حساسیت های امر و جلوگیری از اختفای تخلفات کلان، تا کنون از رسانه ای کردن بخشی از اقدامات خودداری کرده است. با توجه به اسناد جامع جمع آوری شده در دو سال اخیر، به زودی اخبار خوبی در رابطه با برخورد با قاچاق حیات وحش در دنیای مجازی منتشر خواهد شد.

دیده بان حقوق حیوانات، صحت فیلم منتشره را تایید کرده ولی قادر به تایید وابستگی آن به فرد یا مکان خاص نیست.

 


لینک ثابت

درگیری مسلحانه محیط بانان و شکارچی شرور در منطقه حفاظت شده خائیز(ویدئو)

درگیری مسلحانه محیط بانان و شکارچی شرور در منطقه حفاظت شده خائیز(ویدئو)

سه روز قبل (پنجشنبه ۱ مرداد ۹۴) نیروهای یگان محیط زیستمنطقه حفاظت شده خائیز حین گشت و کنترل متوجه حضور یک شکارچی متخلف در ارتفاعات شدند.

محیط بانان حین دوربین کشی مشاهده نمودند که فرد متخلف لاشه شکار یک را بر روی دوش خود گذاشته و در حال پایین آمدن از ارتفاعات است.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان کهگیلویه در این باره گفت: مامورین پیش از هر اقدامی از شکارچی بصورت نامحسوس فیلمبرداری نمودند اما با توجه به اینکه متخلف صورت خود را کاملا پوشانده بود، در صورت بروز درگیری و فرار کرن شکارچی، امکان شناسایی وی وجود نداشت.

سید قدرت اله علیپور اظهار داشت: متخلف حین پایین آمدن از کوه در یک لحظه پارچه روی صورت خود را برای نوشیدن آب کنار می زند و همین چند لحظه برای ثبت تصویر و شناسایی وی کافی بود.

مامورین پس از اطمینان از ثبت تصویر متخلف، در مسیر حرکت وی به سمت پایین دست به کمین نشستند.

شکارچی متخلف همچنان که لاشه شکار را بر روی دوش خود حمل می کرد به چند متری محل کمین محیط بان رسیده و با فرمان ایست محیط بان مسلح مواجه شد.

هدایت اله دیده بان، محیط بانی که با شکارچی متخلف درگیر بود در این مورد گفت: شکارچی متخلف که با مشاهده من و همکارانم لحظاتی شوکه شده بود، لاشه شکار را از روی دوش خود به زمین انداخت و بلافاصله اسلحه کلاشینکف را مسلح کرده و به سمت من نشانه گرفت.

فیلم کامل این درگیری را که توسط یکی از محیط بانان تصویربرداری شده در اینجا ملاحظه کنید:

 

دیده بان گفت: شکارچی متخلف چندین بار من را تهدید به مرگ کرد و با لهجه محلی گفت که اگر جلو برویم ما را خواهد کشت.

بارها تذکرات قانونی را به متخلف گوشزد کرده و از وی خواستم سلاح خودش را روی زمین گذاشته و تسلیم شود اما به هیچ عنوان حاضر به تسلیم نبود.

شکارچی متخلف همانطور که با اسلحه در حال تهدید کردن و عقب عقب رفتن بود تعادل خود را ازدست داده و به زمین خورد که بهترین فرصت بود تا طبق قانون بکارگیری سلاح از قسمت کمر به پایین به وی شلیک کنم اما با توجه به اینکه فیلم متخلف ثبت و خود وی نیز کاملا شناسایی شده بود لزومی به تیراندازی مستقیم به وی نبود.

چندین گلوله غیر مستقیم به سمت متخلف و در اطرافش شلیک کردم تا باعث تسلیم شدن وی شود اما شکارچی متخلف همچنان با تهدید اسلحه به سمت کوه حرکت کرده و در نهایت گریخت.

با ضبط لاشه یک بز وحشی و تصاویر تهیه شده به عنوان مدرک جرم، پرونده ای در این زمینه مراجع قضایی تشکیل و متهم جهت بازجویی و رسیدگی به جرم حمل سلاح جنگی، شکار غیرمجاز، درگیری و تهدید به قتل مامورین دولت حین انجام وظیفه به دادگاه احضار خواهد شد.


لینک ثابت

مروری بر اولین دوره گرامیداشت روز مبارزه با خشونت علیه حیوانات شهریور ماه 1393(ویدئو)

مروری بر اولین دوره گرامیداشت روز مبارزه با خشونت علیه حیوانات شهریور ماه 1393(ویدئو)

کاک احمد در نخستیم همایش تخصصی حقوق حیوانات که در سالن سرو سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، به نمایندگی از دخترش یلدا که به علت حساسیت به سفرهای طولانی نتوانست در مراسم شرکت کند، نشان خرس قهوه ای ویژه فعالان حقوق حیوانات را دریافت کرد.
کاک احمد عزیزی در این مراسم سخنانی صمیمانه در رابطه با توبه از شکار گفت که با تشویق مکرر و طولانی حاضران همراه شد. فیلم این سخنان را در این گزارش می بینید.


لینک ثابت

مروری بر شب اشک یلدایی ماه عسل (ویدئو)

مروری بر شب اشک یلدایی ماه عسل (ویدئو)

 

 

 

 

نظرات یادتون نره


لینک ثابت